Home

Gentleman prietenos reforma tuse tenis de masa romania serbia gateste ceva de mancare Cangur zgomot

Tenis de masă: România - Olanda - antrenament în studioul TVR - YouTube

Tenis de masă: Aur și bronz pentru România la Campionatele Balcanice

La 13 ani, a câștigat un mare turneu la tenis de masă, sportul unde România  este pe 3 în Europa | Newsweek Romania
La 13 ani, a câștigat un mare turneu la tenis de masă, sportul unde România este pe 3 în Europa | Newsweek Romania

România a dat marea lovitură! Medalii pe bandă rulantă la tenis de masă.  Jucătorii U19 au speriat Serbia - Sportbull
România a dat marea lovitură! Medalii pe bandă rulantă la tenis de masă. Jucătorii U19 au speriat Serbia - Sportbull

România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania  a triumfat la Cluj-Napoca
România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania a triumfat la Cluj-Napoca

Comentarii: Tenis de masă: Echipa masculină a României, ca şi calificată la  Campionatele Europene 2019
Comentarii: Tenis de masă: Echipa masculină a României, ca şi calificată la Campionatele Europene 2019

România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în  proba de dublu mixt la Europene | adevarul.ro
Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în proba de dublu mixt la Europene | adevarul.ro

Tenis de masă: Echipele României, în finalele Campionatului European.  Constănțence în componență (GALERIE FOTO)
Tenis de masă: Echipele României, în finalele Campionatului European. Constănțence în componență (GALERIE FOTO)

Constănţeanca Eliza Samara, vedeta naţionalei României în duelul cu Turcia  | Cuget Liber
Constănţeanca Eliza Samara, vedeta naţionalei României în duelul cu Turcia | Cuget Liber

Stagiul din Serbia, un succes pentru secția de tenis de masă – CSC  Dumbravita
Stagiul din Serbia, un succes pentru secția de tenis de masă – CSC Dumbravita

Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în  proba de dublu mixt la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în proba de dublu mixt la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu, medaliați la Campionatul European de  tenis de masă - Playsport
Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu, medaliați la Campionatul European de tenis de masă - Playsport

Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu, argint la Campionatul European de tenis  de masă de la Munchen
Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu, argint la Campionatul European de tenis de masă de la Munchen

Timisul are o campioana europeana la tenis de masa. A punctat decisiv si in  finala cu Serbia – Opinia Timisoarei
Timisul are o campioana europeana la tenis de masa. A punctat decisiv si in finala cu Serbia – Opinia Timisoarei

Federația Română de Tenis de Masă - Postări | Facebook

Tenis de masă. România a câștigat două titluri europene în proba pe echipe,  la U19 masculin și U15 feminin, și locul secund european, la U19 feminin
Tenis de masă. România a câștigat două titluri europene în proba pe echipe, la U19 masculin și U15 feminin, și locul secund european, la U19 feminin

Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, prima medalie pentru România la  Campionatele Europene de la Munchen - Eurosport
Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, prima medalie pentru România la Campionatele Europene de la Munchen - Eurosport

Naţionala masculină a României a câştigat meciul cu Hong Kong, la  Campionatul Mondial de tenis de masă
Naţionala masculină a României a câştigat meciul cu Hong Kong, la Campionatul Mondial de tenis de masă

Bernie” şi Ovidiu! Prima medalie pentru România, în proba de dublu mixt |  Cuget Liber
Bernie” şi Ovidiu! Prima medalie pentru România, în proba de dublu mixt | Cuget Liber

Izabela Lupulesku e campioana in Serbia! Urmeaza evolutii in Asia la tenis  de masa
Izabela Lupulesku e campioana in Serbia! Urmeaza evolutii in Asia la tenis de masa

Regal de tenis de masă la Cupa Banatului Montan Reşiţa 2018 | Radio România  Reșița
Regal de tenis de masă la Cupa Banatului Montan Reşiţa 2018 | Radio România Reșița

Naționala de cadete e în finala Europeanului de tenis de masă de la Cluj!

Tenis de masă: România şi-a asigurat noi medalii la Europene de la Munchen  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România şi-a asigurat noi medalii la Europene de la Munchen | AGERPRES • Actualizează lumea.